Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У літній сезон як ніколи актуальні прохолодні напої, асортимент яких постійно розширюється в багатьох ресторанах, кафе і барах. Тут винахідливості та фантазії немає перешкод: крім безалкогольних фруктових та трав'яних коктейлів, фрешів, тепер все частіше у літньому меню можна знайти різні сорти чаю з льодом, а також каву з льодом. Подрібнювач льоду Airhot IC-1 довговічний і надійний, виконаний із високоякісних матеріалів, він буде незамінний у будь-якому барі чи ресторані, щоб створювати смачні та освіжаючі напої.
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал контейнера: алюмінієвий сплав
- Матеріал чаші для льоду: нержавіюча сталь
- Завантажувальний бункер із притискаючим важелем
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Продуктивність | 65, кг/год |
| Напруга | 220, В |
| Потужність | 0.25, кВт |
| Вага (нетто) | 5, кг |
| Вага (брутто) | 5.5, кг |
| Габарити (нетто) | 440x360x210, мм |
| Габарити (брутто) | 450x200x300, мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип завантаження | Горизонтальна |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 65 кг/год |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 3 078 ₴


