Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Із сушаркою тунельного типу. Неіржавка сталь, система визначення помилок, захисний термостат, термо- і шумоізоляція. Розмір касет 500х500х100 мм. Продуктивність 60-120 касет/год. Максимальна висота проходу 450 мм. Місткість бака 69 л. Витрата води 180 л/год. Температура подавання води +55 °C. Сушіння 1400 м3/год.
Характеристики
|
Максимальна висота посуду, см : |
понад 40 |
|
Потужність електрична, кВт : |
28.6 |
|
Кількість касет/год : |
60/120 |
|
Призначення посуду. : |
посудомийна |
|
Тип завантаження : |
конвеєрна |
|
Під'єднання до електромережі : |
380 В |
|
Довжина (нетто), мм : |
1750 |
|
Ширина (нетто), мм : |
770 |
|
Висота (нетто), мм : |
1570 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Krupps |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип посудомийної машини | Тунельна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1570 мм |
| Довжина | 1750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 28600 кВт |
| Продуктивність, тарілок/годину | 1800-2200 |
- Ціна: 845 732 ₴


Відправка з 16 квітня 2026