Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Повністю з неіржавкої сталі.
- Шість ємностей під столове приладдя.
- Настільне розміщення.
- Регульовані по висоті ніжки.
Технічні характеристики:
Довжина (мм) - 375
Ширина (мм) — 295
Висота (мм) — 215| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип модульного элемента | Допоміжний |
| Виробник | Орест |
| Розташування | Настільне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 295 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Висота | 215 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Направляючі для підносів | Ні |
| Наявність гастроємкостей | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 375х295х215 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 травня 2026