Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований (врізний) диспенсер на 50 тарілок.
Регулювання діаметрів тарілок від 250 до 320 мм.
Посадковий (врізний) розмір 480х680 мм.
Виготовлений із неіржавкої сталі.
Технічні характеристики:
Довжина (мм) - 500
Ширина (мм) — 700
Висота (мм) — 714
Напруга (В) — не під'єднується
Ел. потужність (кВт) —
К-во тарілок (шт) — 50| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Орест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Тип модульного элемента | Допоміжний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 714 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування | Встраиваимое |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 31 травня 2026