Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована версія диспенсера для тацю TD-1 на 50 таць розміром 535х370 мм.
Виготовлений із неіржавкої сталі.
Технічні характеристики:
Довжина мм: 700
Ширина мм: 600
Висота мм: 720
Надбудова для приладів: Немає| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Орест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Тип модульного элемента | Допоміжний |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 720 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026