
Вітрина холодильна CD 1,0 (вбудована) Orest
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
Вбудована (врізна) версія холодильної вітрини CD-1,0 без тумби (нижні частини) — таке рішення, завдяки спрощеній конструкції дає змогу знизити вартість і дає широкі можливості в дизайні Вашої лінії роздавлювання (усі можливі варіанти стільниць і фронтальні частини — дерево, дП, камінь, цегла тощо).
- неіржавка сталь
- з боку покупця поворотні стулки для зручності доступу до страв із вітрини
- з боку обслуговчого персоналу розсувні стулки для поповнення вмісту полиць
- повністю остелений прозорий верх — все на видноті
- світлодіодна підсвітка
- 2 полиці із загартованого прозорого скла 6 мм
- діапазон температур +8...+100°C
- електронний блок керування
- автоматичне відтайка
— компресор Tecumseh (Франція) — гарантія 24 міс.!
Технічні характеристики:
Довжина (мм) - 1000
Ширина (мм) - 700
Висота (мм) — 1425
Температура (С) +8...+10
Напруга (В) - 220
Ел. потужність (кВт) — 0,5| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 0.5 кВт |
| Виробник | Орест |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип модульного элемента | Холодильний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1425 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Направляючі для підносів | Ні |
| Наявність гастроємкостей | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування | Встраиваимое |
- Ціна: Ціну уточнюйте



