
Охолоджуваний прилавок CD-5 GN1/1 Orest
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
Охолоджувана ванна, яка може мати різну глибину, що визначається способом обслуговування. Залежно від обраного способу обслуговування прилавок можна використовувати по-різному — або встановлювати гастроємкості з продуктами для роздавлення, або тарілки зі стравами та склянки з напоями та сміттєздатною.
- неіржавка сталь
- діапазон регулювання охолодження +4...+5 °C (за температури довкілля +12...+32 °C)
— компресор (холодильний агрегат) Tecumseh (Франція) — гарантія 24 міс.!
— комплектуючі пр-ва країн EC.
Технічні характеристики:
Гастроємкості GN 1/1 (шт) - 5
Довжина (мм) — 1775
Ширина (мм) — 700
Висота (мм) — 850
Напруга (В) — 220
Ел. потужність (кВт) — 0,55| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 0.55 кВт |
| Розташування | Підлогове |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип модульного элемента | Холодильний |
| Виробник | Орест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1775 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Направляючі для підносів | Ні |
| Наявність гастроємкостей | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Регульовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 1775х700х850 |
| Місткість гастроємкостей, шт | 5 GN1/1 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



