
Охолоджуваний прилавк CD-3 GN1/1 (вбудований) Orest
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
Має охолоджувану ванну, яка може мати різну глибину, що визначається способом обслуговування. Залежно від обраного способу обслуговування прилавок можна використовувати по-різному — або встановлювати гастроємкості з продуктами для розчавлювання, або тарілки зі стравами та склянки з напоями та сміттою.
— прилавк вбудованого типу (врізний) — можливе встановлення в стільниці будь-якого типу та розміру, таке рішення неабияк спрощує конструкцію й дає широкі можливості в дизайні лінії роздавлювання.
- холодильний агрегат (Франція);
- комплектуючі пр-ва Італія;
- робоча температура: +4...+5 °C (за температури довкілля +12...+32 °C).
Технічні характеристики:
Гастроємкості GN 1/1 (шт) - 3
Довжина (мм) — 1135
Ширина (мм) — 700
Висота (мм) — 622
Напруга (В) — 220
Ел. потужність (кВт) — 0,4| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 0.4 кВт |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип модульного элемента | Холодильний |
| Виробник | Орест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1135 мм |
| Висота | 622 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Направляючі для підносів | Ні |
| Наявність гастроємкостей | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 1135х700х622 |
| Місткість гастроємкостей, шт | 3 GN1/1 |
| Потужність, кВт | 0.4 |
| Розташування | Встраиваимое |
- Ціна: Ціну уточнюйте



