Характеристики:
Кількість постів: один
Максим. швидкість, об./хв: 23000-26000
Матеріал склянки: полікарбонат
Потужність, кВт: 1.6
Напруга, В: 220
Об'єм склянки, л: 2
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 170х235х530
Вага, кг: 4
Опис: Механічне керування блендера не викличе питань у бармена з будь-яким рівнем підготовки. Міцний пластиковий корпус забезпечить тривалий термін використання й гарантовано захистить усі внутрішні компоненти. Підійде не тільки для бару, але й для кухні, буде корисний у приготуванні пюре, соусів та іншого. Об'єм склянки 2 літри, чого вистачить для більшості закладів, потужний двигун із плавним регулюванням швидкості та режим пульсації дасть змогу завжди отримувати якісний результат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1600 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Пластик |
| Об'єм 1 ємкості | 2000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Блендер |
| Максимальна швидкість обертання | 26000 об/мин |
| Основні | |
| Імпульсний режим | True |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Плавне регулювання швидкості | True |
- Ціна: 4 617 ₴


