Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Тип нагрівання: електричний
Тип роботи: нагрівання
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 573х348х320
Вага, кг: 4.00
Потужність, Вт: 900
Гастроємкість: GN 1/1- 100
Регулювання температури: плавне до 85 °C
Вимикач: є
Індикатор: є
Регулятор температури: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 348 мм |
| Довжина | 573 мм |
| Висота | 320 мм |
- Ціна: 4 104 ₴


