Характеристики:
Бренд: Berg
Об'єм: 6 л + 6 л
Температура: 190 °С
Напруга: 220-240 В
Потужність: 2,5 кВт + 2,5 кВт
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Габаритні розміри: 590х385х320 мм
Вага: 10,2 кг
Особливості: Професійна фритюрниця BERG — це зручний інструмент, за допомогою якого кухар зможе приготувати різноманітні закуски та гарніри до основних страв. Фритюрниця може використовуватися в кафе, ресторанах, фудкортах і бістро. Може застосовуватися також і на різних заходах, де дає змогу швидко та смачно пригостити клієнтів. Фритюрниця складається з 5 основних компонентів: панелі керування, корпусу, кришки, кошики та чаші для олії. Усі елементи розбираються, що дає змогу зручно мити й обслуговувати прилад. Для очищення фритюрниці рекомендовано використовувати паперові рушники та губку. Фритюрниця Berg має два ступені захисту. Вимикається під час перегрівання, якщо в чаші мало олії, і не вмикається, якщо блок керування не вставлений у корпус. Це дає змогу зробити роботу з фритюрницею максимально безпечною. Корпус і чаша зроблені з високоякісної неіржавкої сталі, що гарантує тривалий термін експлуатації.
Всі моделі мають 2 ступені захисту для максимальної безпеки використання.
- По-перше: термодатчик, який вимикає фритюрницю під час перегрівання ТЕНа. Це зручно, коли фритюрницю додали не подивившись, чи олії всередині.
- По-друге: спеціальний запобіжник на нижній панелі фритюрниці. Так вона не увімкнеться, коли не встановлена в ємність.
У фритюрниць, об'ємом 6 і 8 літрів є спеціальні ручки на ємностях, щоб спростити зливання оливи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне підтримання температури, Перемикач потужності, Знімна кришка, Роздільне включення ванн, Наявність корзини в комплекті |
| Об'єм масла | 12 л |
| Кількість кошиків | 2 шт. |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 6 л |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість ванн фритюрниці | 2 шт. |
| Об'єм 2 ванни фритюрниці | 6 л |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Ширина | 385 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 320 мм |
- Ціна: 6 310 ₴


